Zynga Poker Ücretsiz Chip

Şimdi hemen ilk cümleden böyle bir şey yok diye başlayalım ki, zynga poker ücretsiz chip arayışında acelesi olanlar hemen saftan ayrılsın.

Öncelikle hemen hemen herkes Zynga Texas Holdem Poker oynar ya da en azından denemiştir. Zynga Texas Holdem Poker’in en dayanılmaz ve sinir bozucu tarafı ise tam oyuna ısınmışken şimdi hepiniz hapı yuttu falan derken chip biter. Sonra tırım tırım chip aramaya başlarsınız.

Zynga Texas Holdem Pokerde yok mudur ücretsiz chip, vardır evet ama zaman ister. Nedir bunlar;

1- Ücrersiz döndürme 4 saatte 1 hak

2- Arkadaşlara hediye chip gönderme ve alma, bu da günlük limite tabiidir

3- Son olarak altın bozdurma, verilen görevleri yaptıkça altın kazanılır, bunları bozdurup hem chip hem de tecrübeye çevirebilirsiniz

Ancak gelin görünki internette bedava chip diye dolaşırken yok efendim şuna tıklayın, bunu indirin veya abone olun size bilmem kaç milyon bedava poker chipi vereceğiz diye gezen umut tacirleri dolu.

Siz siz olun boşu boşuna telefonunuza veya bilgisayarınıza virüs indirmeyin. Ondan sonra vay Facebook hesabım çalındı, vay efendim zyngadaki chipler tatile çıkmış acaba geri gelirler mi diye düşünmeyin.

Hani zyngada poker oynarken masanıza gelip 1 milyon chip 5 lira diye gezenler var ya, hah bak işte onlar senin tatile giden chiplerini misafir edenler.

İşte böyle sevgili takipçilerimiz, siz siz olun bulaşmayın efendi gibi zynganın sunduğu olanaklardan yararlanın. Bizden söylemesi sizin bileceğiniz iş tabi ki.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir