KtunnelTüm dünya ülkelerinin aldığı tedbirler doğrultusunda bazı sitelere erişimler engellenir. Bir çok insan bu konuda müzdarip olmanın verdiği endişe ile bu sitelere girme yöntemlerini hemen araştırmaya koyulur. Fakat sizlere çok basit bir yöntem sunacağız, böylelikle istediğiniz her yere özgürce girebilecek, internette istediğiniz gibi gezineceksiniz…

Nedir bu çözüm?

Yasaklı sitelere giriş formülünün adı yasakligiris.com . YasaklıGiriş.com ile nasıl dns ayarları yapabilirim sorusuna cevap bulacak, ktunnel nasıl kullanılır sorusunu tarihe gömeceksiniz. Bu soruların hepsinin çözüm bulacağı formulün ismini yukarıda vermiştik. Böylece artık alacağınız tüyolar ile yasaklanan her online yayıncıya ulaşabilirsiniz.

Ülkelerin uygulamaları

Zaman zaman ülkemizde de yaşanan erişim engelleri aslında yabancı bir uygulama değil. Ülkeler iç işlerinde bazen bu tür tedbirler alabiliyor. Uzak doğu ülkelerinin bazılarında Facebook da dahil olmak üzere erişim yasağı almış durumda. Hatta Çin kendi Facebook’unu yaratarak, Mark Zuckerberg’i hedef küçültmeye zorladı. Tabi internetin nimetleri bazı Çinlilere bu durumu çözmesine yardımcı oluyor. Yasaklıgiris.com ise Türkçe online yayını ile daha çok Türkiye’yi hedef alan anlatımlara sahip.

Neler bulabilirsiniz?

YasaklıGiriş.com sadece bu bahsedilen yöntemler içermiyor. İhtiyaçlara programlar, windows, mobil, dns ayarları vb. kategoriler ile cevap vererek online yayıncılıkta ilgi çekiyor. Türkçe yayın yaparak, Türkiye ve Türkçe konuşan ülkeleri hedef alan YasaklıGiriş.com, tamamen ihtiyaçlardan doğmuş bir yapılanma. Bir çok soruya yanıt bulabileceğiniz bu formülü deneyebirsiniz.

http://www.ktunnelgiris.com/

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

  • Aradığınız yazı bulunamadı.