WordPress İlan Teması

wp ilan temasıYerel veya ulusal bir ilan veya emlak sitesi açmayı planlayanlar için güzel bir wordpress ilan eklentisi bulunuyor. Eklenti olmasından dolayı sitenizde herhangi bir sayfaya monte edebilirsiniz. IProperty Real Estate Agent, ücretsiz bir worpress eklentisi için oldukça kullanışlı. Tabi biraz daha profesyonel bir tema veya eklenti arayanlar için Jobpress, JobEngine veya Jobboard gibi premium temalarda bulunuyor. Ayrıca yine ücretsiz bir WordPress ilan eklentisi olan Classifieds de seçenekler arasında.

IProperty Real Estate Agent fiyat – fayda eğrisinde optimum noktayı yakalayan bir eklenti olduğu için üzerinde duracağız. IREA eklentisi, Google Map harita üzerinden ilan arayabilme, Google ile yol tarifi alabilme, arama filtreleme, ev kredisi hesaplama, ilan sahiplerine mail ve iletişim formu ile ulaşabilme, favori lokasyonlar ekleyebilme, arama kaydedebilme, ilan fiyat düşüş ve artışlarını takipçilerine iletme, ilan numarası ile arayabilme ve özel lokasyonlar ekleyebilme özellikleri ile ücretsiz WordPress ilan eklentisinden beklenen önemli özellikleri sunuyor.

IProperty Real Estate Agent eklentisi ftp’nizden sitenize yükleyip etkinleştirdikten sonra admin panelinizde ayrı bir sekmede Property tabı olarak gözüküyor. Ayrıca eklentinin ayarlar ve yönetim paneli oldukça sade ve kullanışlı. Buradan kolayca ilan eklentinizi yönetebiliyorsunuz. Eklentinin Pro versiyonunu almanız halinde daha fazla özellikli bir ilan sayfanız oluyor. Ücretsiz versiyonda özellikle yerel bir ilan sitesi açmak isteyenler için yeterli olabilecek kadar özellik bulunuyor. Ayrıca eklentinin Joomla kullanıcıları için de versiyonu var. Joomla severler için de düşünülmüş ve pro versiyonu yıllık 225 USD. Tabi bu fiyatlara çıkılmasından itibaren oldukça kaliteli Türkçe scriptleri de satın alabilirsiniz. Ama ben WordPress’ten vazgeçmem, olursa da ücretsiz olsun diyorsanız bu eklenti tam size göre.

Eklentinin demosu için tıklayınız.
Eklenti hakkında daha fazla bilgi almak ve indirmek için tıklayınız.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir