WordPress Android Teması

androidphoneWordPress Android teması ücretsiz ve gerçekten iyi birini bulmak zor. Şimdi sizlerle hem premium hem de ücretsiz versiyonu olan bir WordPress Android Teması paylaşacağız. Temamızın ismi : ” AndroidPhone

Kullanışlı bir WordPress Android Teması olan AndroidPhone , belirttiğimiz gibi hem ücretsiz hem de premium olarak kullanıcıya sunuluyor. Ücretsiz ve premium arasındaki farkı birazdan aşağıda okuyacaksınız. AndroidPhone hemen hemen her türlü mobil cihazı ve telefonu algılayabilen bir WordPress Android Teması. Peki Özellikleri neler ?

Özellikler

WordPress Uyumluluğu: AndroidPhone, WordPress’in son versiyonuna kadar uyumlu bir tema. Gönül rahatlığı ile kullanabiliyorsunuz.

E-ticaret : E-ticaret siteleri için uygun bir tema. ürünlerinizi online satabilmek için ekstra eklenti vb. gerekmiyor.

Anlaşılabilirlik: Görüntü olarak sadeliğinin yanında aynı zamanda yazılımsal açıdan da çok temiz kodlanmış. Bu sebeple rahatlıkla editleyebiliyorsunuz.

Arama motoru optimizasyonu: Her hangi bir eklenti veya özel çabaya gerek kalmıyor. Tema zaten arama motoru için optimize durumda.

Özel bileşenler: Hemen hemen her web master websitesi için bileşenler eklentiler arayıp istediği özelliğe kavuşturmak için çabalar. Ancak bu temada sosyal bileşenlerden tutun, reklam ve örneğin sidebar’da video oynatma gibi çeşitli özelliklere kadar bir çok bileşen mevcut.

Öne çıkarılmış yazılar: Featured post slider dediğimiz, öne çıkmasını istediğiniz yazılarınızı görsel bir şekilde üst kısımda oynatma avantajınız oluyor. Yani ekstra bir eklentiye yine ihtiyaç yok.

İletişim : Kullanıcıya sadece E-mail adresini sorarak basit ve sade iletişime geçebilmesini sağlıyor.

AdsızTabi burada saymadığımız bir çok özelliği temanın bileşenler ve ayarlar kısmından kendiniz yükleyip görebilirsiniz. Şimdi ücretsiz AndroidPhone ile ücretlisi arasındaki farka bakalım.

Ücretsiz :

* Birçok websitesinde aynı temayı kullanabilme
* Ömür boyu yama alma, güncelleme imkanı
* Footer’da sponsor link bulunuyor

Eğer ben footer’ım da sponsor link istemiyorum diyorsanız 29$ ödeme yaparak standart lisans alıp sonra kaldırabiliyorsunuz. Standart lisans ile ayrıca destek forumuna erişim sağlayabiliorsunuz. Geliştirici lisansı dediğimiz developer lisans için ise 49$ ödeme yapıyorsunuz. Bu lisansın standarttan farkı ekstra 2 adet daha tema alabilmeniz ve Photoshop kaynak dosyalarına erişim sağlayabilmeniz oluyor.

WordPress Android Teması AndroidPhone indirmek için tıklayınız.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:, , ,

WordPress Android Teması için yapılan yorumlar : 3 Yorum yapıldı


  1. st  yorumladı. 23:43 - 14 / 10 / 2014:

    Tema İngilizcedir, dileyen basitçe editleyip Türkçeleştirebilir. Bu arada mobil tema isteyenler wptouch eklentisine göz atabilir, saygılar.

  2. Sesli Chat  yorumladı. 21:02 - 23 / 10 / 2014:

    bilgileri için çok teşekkürler takipteyim.. iyi çalısmalar.

  3. Reklamsız Film izle  yorumladı. 23:23 - 27 / 11 / 2014:

    Deneyelim bakalım becerebilecek miyiz. Sağol admin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir