Windows 10 Ücretsiz İndirme Seçeneğini Kaçırmayın

imageBugüne kadarki en iyi Windows sloganı ile Microsoft tarafından yenielenen Windows 10, kısa bir süre için ücretsiz sipariş edilebilecek.

Microsoft’un resmi web sitesinde Windows 10 sürümünün ücretsiz olarak sipariş edileceğini duyurmasının ardından Windows kullanıcıları kısıtlı zaman zarfını kaçırmamak için siparişlerini vermeye devam ediyor.

Windows 7/8/8.1 sürümü kullanıcıları sipariş verebiliyor mu ?

Evet verebiliyor.Windows 10, uygun Windows 7 ve Windows 8.1 cihazları (sahip olduğunuz cihazlar da dahil olmak üzere) için sınırlı bir süre boyunca sunulacak ücretsiz bir yükseltme. Amacımız bu cihazların çoğunun yeterli olmasıdır, ancak bazı donanım/yazılım gereksinimleri nedeniyle özelliklerin kullanılabilirliği cihaza göre değişiklik gösterebilir. Windows Phone 8.1 cihazları için Windows 10 yükseltmesinin uygunluğu OEM, mobil operatör ya da taşıyıcıya göre farklılık gösterebilir. Cihazlar Internet bağlantısına sahip olmalı ve cihazlarda Windows Update etkin olmalıdır. ISS ücretleri geçerli olabilir. Windows 7 SP1 ve Windows 8.1 Update gereklidir. Hariç olan bazı sürümler: Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1 Enterprise ve Windows RT/RT 8.1. Toplu lisanslamadaki Etkin Yazılım Güvencesi müşterileri, bu teklifin dışında Windows 10’a yükseltmek için kurumsal tekliflerden yararlanabilir.

Windows 10 sürümü nasıl sipariş edilir?

Cihazınızdaki görev çubuğunda bulunan Windows simgesine tıkladıktan sonra ücretsiz yükseltmenizi rezerve edin uygulamasına tıklayarak email ile onaylıyorsunuz. Bundan sonra yapmanız gereken Windows 10 sürümünün piyasaya çıkışını beklemek. Ancak bu yükseltmeyi şimdilerde sipariş edin, Microsoft her an ücretsiz yükseltmeyi bitirebilir.

Windows 10 teknik özellikleri neler ?

Windows 10 daha kişiselleştirilmiş bir işletim sistemi olarak göze çarpıyor. Özellikle webde dolaştığınız esnada girdiğiniz sitelerdeki sayfalarda işaretleme ve not alma ve kaydetme imkanınız oluyor. Bunun dışında bir çok işi aynı anda yapabilmenizi sağlayacak tasarımı ile de zaman kazandırıyor. Windows 7/8 kullanıcılarından gelen geri beslemeler ile Windows 10 oldukça iddialı bir giriş yapacak.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

  • Aradığınız yazı bulunamadı.
Etiketler:, ,

Windows 10 Ücretsiz İndirme Seçeneğini Kaçırmayın için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Mete Mali Müşavirlik  yorumladı. 18:24 - 07 / 01 / 2016:

    Böyle bir fırsat kaçırılır mı ? Bilgilendirme için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir