Spybubble yazılımının fonksiyonları

Spybubble Yazılımının Fonksiyonları

telefon dinleme programıSpybubble programı, istediğiniz yerden istediğiniz telefonu kullanan kişiye hissettirmeden takip etmenizi sağlayan bir casus yazılımdır. Standart yazılımda 6 farklı özellik vardır. Şimdi bu özellikleri tek tek inceleyelim:

Sms Takibi: Takip etmekte olduğunuz telefondan gönderilen mesajları ve telefona gelen mesajları takip etmenizi sağlayan bir özelliktir.

E-posta Takibi: Alınan ve gönderilen her bir e-postayı takip etmenizi sağlayan bu özellik sayesinde kolayca elektronik iletişim aracını da kontrolünüz altında tutmuş olacaksınız.

Çağrı Takibi: Takibini yaptığınız telefondan aranan numaralara ulaşmanızı sağlayan bu özellikle aynı zamanda o numarayı arayan kişileri de izlemiş olacaksınız.

Gps Konum Bulma: Takip ediyor olduğunuz telefonun nerede olduğunu GPS bilgileri ile takip edebilirsiniz. Çocuklarınızın telefonunda kullanabileceğiniz bu özellik çok işinize yarayacak.

Fotoğraf ve Videolar: Takip ettiğiniz telefonda kayıtlı olan resim ve videolara ulaşımınızı sağlamaktadır.

Url ve Web İzleme: İzlediğiniz telefondan girilen internet adreslerine ulaşabileceğiniz bir özelliktir.

Arama Kaydı: Bu özellik Pro pakette bulunmaktadır. Takip ettiğiniz telefonda yapılan telefon görüşmelerini kaydeden bu özellik, size gerçek bir delil sağlayacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız .

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir