Spybubble nedir ?

Spybubble Nedir?

spybubble nedirGelişen teknoloji ile birlikte iletişimler de sanallaşmak yolunda ilerliyor. Nasıl mı? Artık insanlar interneti kullanarak birbirleri ile görüşüyor hatta tanışıyorlar. Aynı zamanda online ortamda yapılan görüşmelere bir de telefon kullanımının artması ekleniyor.

Özellikle akıllı telefonların günümüz koşullarında yaygın olması ile birlikte telefonlara yüklenen yazılımlarda da gelişme görülmeye başlandı. Spybubble bir casus yazılımı sürümüdür. Cep telefonlarının takip edilmesi konusunda üstün başarı elde eden bu güzel yazılım hemen hemen her kesim tarafından rağbet görmektedir.

Kurulduğunda ekranda herhengi bir yerde simgesi bulunmayan yazılımı en fazla 2 dakika içerisinde izlemek istediğiniz telefona yükleyebilirsiniz. İzlemekte olduğunuz telefona gelen mesaj ve aramaları, telefondan giden mesaj ve aramalar da sizin görmenizi sağlamaktadır Spybubble yazılımı.

Spybubble casus yazılımı ile kızınızı, oğlunuzu, eşinizi ya da sevgilinizi takip edebilirsiniz. Özellikle çocuklarınızın baskı görmeden takibini sağlamak istiyorsanız, mutlaka yazılımı edinmelisiniz. Spybubble ile sadece arama ve mesajları görmüyor; telefon defteri, mail hesapları, internet geçmişi ve kayıtlı fotoğraflara da ulaşımınız sağlanır. Bir yıllık satın aldığınız standart versiyon ile bu özelliklere sahip iken; pro versiyon ile telefon konuşmalarını dinleyebilir ve hatta telefonun açık olduğu ortamın dinlenmesi de sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız .

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir