Spybubble nedir, özellikleri nelerdir ?

Spybulle Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Spybubble, istediğiniz bir telefonu takip edebileceğiniz bir casus yazılımdır. Yazılımı telefona yükledikten sonra yapmanız gereken şey, belirlediğiniz yönetici telefon numarası aracılığı ile telefonu takip altına almaktır.

Spybubble ‘ın Özellikleri

Sms Kontrolü: Spybubble yazılımı ile takip etmek istediğiniz kişinin telefonundan gönderilen ve o telefona gönderilen smsleri takip edebilirsiniz ve bu şekilde takipte bulunduğunuz kişinin kimlerle ne şekilde görüştüğünü inceleyebilirsiniz.

GPS Kontrolü: Yazılımı yüklediğiniz telefonun o an nerede olduğunu görmenizi sağlayan bir özelliktir. Çocuklarınız ya da eşinizin size söylediği yerde olup olmadığını anlamanızı sağlayacak önemli bir özelliktir.

Ortam Kontrolü:  Telefonun olduğu yere istediğiniz kadar uzakta olun; telefonun bu özelliğini açtığınız takdirde; telefonun bulunduğu ortamı canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Sim Kart Kontrolü: Takip ettiğiniz telefona takılan sim kartları takip edebileceğiniz bu özellik ile telefon sahibinin kaç hatta sahip olduğunu da anlayabilirsiniz.

Restart: Uzaktan ulaşabildiğiniz telefona bağlanarak, telefonu kapatabilir; telefonda gerçekleşen olayları anlık olarak telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Arama Kontrolü:  Yazılımı yüklediğiniz telefondan yapılan aramaları takip edebildiğiniz gibi; telefonun sahibinin yaptığı aramaları kayıt da edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir