Spybubble nasıl kullanılır

Spybubble nasıl çalışır?

imageÖncelikle belirtilmelidir ki; spybubble yazılımı kurulduktan sonra hedef telefonun kullanıcısı tarafından herhangi bir uyarı ya da sinyal alınmadan çalışmaktadır.

Programı bir yıllık satın aldıktan sonra yapmanız gereken ilk şey yazılımı hedef telefona yüklemektir. Kurulumu yaparken yapmanız gereken bir nokta vardır ki; telefonu hangi numaradan yönetecek iseniz; o numarayı yönetici olarak atamaktır. Bu yönetici numara ile basit sms ayarlamaları yaparak hedef telefonu kolayca takip edebilirsiniz. Kısa smsler ile Spybubble kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Gelen ve Giden mesajları kısa sms yolu ile takip edebilirsiniz.

Bu özelliklerin yanı sıra hedef telefonun o anki konuşmalarını canlı bir şekilde 3. Kişi olarak dahil edebilirsiniz ve konuşmayı canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz. O an dinlemek için müsait değil iseniz yine kolay ayarlamalar ile konuşmayı kaydedebilir; istediğiniz zaman istediğiniz yerde dinleme şansına sahipsiniz.

Yine Spybubble casus programı ile telefonun bulunduğu ortamdaki sesleri anında dinlemenizi sağlamaktadır. Bu özellikle telefonun bulunduğu ortamda neler olduğunu canlı olarak dinleyebilir, yazılımdan tam anlamıyla verim alma fırsatına sahip olursunuz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir