Spybubble ile takipte sınır yok

Spybubble ile Takipde Sınır Yok

imageİnsanoğlu olarak hepimiz hayatımızda olan kişilere değer veririz. Hatta bazılarına ise özel olarak değer biçeriz. Özel olarak ilgilendiğimiz kişiler bazen sevgilimiz, bazense eşimizdir. Bazen çocuklarımız, bazense kardeşimiz olan bu kişileri hep kontrol altında tutmak isteriz ama bunu hissettirdiğimizde ilişkimiz için tehlikeli bir durum ortaya çıkar.

Sevdiğimiz kişilere hissettirmeden, onlara güvenimizin sarsıldığını belli etmeden onları takip etmemizi sağlayan bir yazılım olan Spybubble ile takipte sınır yok. Nasıl mı? Spybubble ile hedef kişinin kimleri aradığını, aradığı kişilerle neler konuştuğunu takip edebilirsin. İsterseniz aramaya 3. Bir kişi olarak katılır; isterseniz aramanın kaydını alabilir; birden çok dinleme şansına sahip olabilirsiniz.

Spybubble ile sadece aramaları takip etmiyor; smsleri de takip edebiliyorsunuz. Yazılımı yüklemiş olduğunuz telefondan gönderilen sms ve o telefona gönderilen sms kaydını yapan yazılım, içinizi rahat ettirecek kadar güven verecektir siz kullanıcılarımıza.

Yazılımı kurduktan sonra belirleyeceğiniz yönetici numarasını kendi telefonunuz olarak ayarlar iseniz kendi hattınızdan gönderdiğiniz mesajlar ile hedef telefonun tüm kayıt işlemlerini ve arama/sms/web gibi iletişim işlemlerini takip altına alabilirsiniz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir