Spybubble ile takipte olun

Spybubble İle Hissettirmeden Takip Edin

imageSpybubble casus yazılımı ile istediğiniz telefonu istediğiniz anda istediğiniz yerden takip edebilirsiniz. Yazılımın kurulumu çok kolay olup; programı kurarken ayarlamış olduğunuz yönetici telefon numarasından gönderdiğiniz kısa mesajlar ile kolayca yönetimi elinizde tutabilirsiniz.

Casus yazılımlar arasında kendisini öne çıkartan Spybubble ile yazılımı kurduğunuz telefonda gerçekleştirilen telefon görüşmeleri, mesajlaşmalar, internet geçmişi ve yer tesbitini takip edebilirsiniz. Programı kurduktan sonra hakimiyeti elinize aldığınız program ile olayca takip işleminizi yapabilirsiniz.

Özellikle kız anneleri tarafından tercih edilen program, anne ve babaların kızlarının kimlerle konuştuğunu, mesajlaştığını ve internette neler yaptığını takip ettiği bir yazılım halini almıştır. Çokça kullanılan amaçlardan biri de yer bildirimidir. Çocuğunuzun nerede olduğunu ve olduğu yerde kimlerle konuştuğunu takip etmek için GPS ile yerini bulabilirsiniz. Dahası, telefonun bulunduğu yerde olan olayları telefon sanki bir dinleme cihazı imiş gibi hareket ederken takip edebilirsiniz.

Ses kaydı da yapabilen bu yazılım ile çocuklarınızın konuşmalarını kaydedebilir, kimlerle görüştüklerini ve aralarındaki ilişkilerini takip edebilirsiniz. Bu şekilde çocuklarınıza herhangi bir şey çaktırmadan, onları izleyebilir, içiniz rahat bir şekilde onların yaşamlarını izleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız .

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir