Spybubble casus telefon uygulaması

Spybubble Casus Telefon Uygulaması

imageAkıllı telefonlar yaygınlaştığından bu yana telefon uygulamalarında da gelişmeler sürekli devam etmektedir. Spybubble casus yazılımı da akıllı telefon uygulamalarından bir tanesidir.

Yazılım Android ve IOS işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmak ile birlikte; her kesim tarafından ilgi ile satın alınmakta ve kullanılmaktadır. Özellikle kurulumu çok kolay olan spybubble yazılımı, yakınınızdaki insanların size ne kadar yakın olduğunu görmenizi sağlayacaktır.

Uygulamayı satın alan kişiler, sevgilisini, eşini ve çocuklarını takip etmek için spybubble uygulamasını kullanmaktadırlar. Öyle ki; uygulamanın ilk versiyonu olan standart versiyonun içerisindeki özellikleri kullanan kullanıcılar; daha sonrasında pro versiyonuna geçiş yapmaktadırlar.

Sıkça görülen bu durum, standart versiyonda bulunan özelliklerden mesaj ve arama takibi, internet geçmişi görüntülenmesini, telefondaki fotoğraflara ulaşımı ve yer bildirimini sağlamakta iken; pro versiyonun içerisinde bu özelliklerin dışında telefon konuşmalarını dinleme ve telefon çevresindeki görüşmeleri dinleme özellikleriyle göz doldurmaktadır. En çok tercih edilen özellikleri arasında sayılan telefon görüşmelerini canlı olarak dinleme, kullanıcıların yakınlarını onlara hissettirmeden takip etmelerine olanak sağlamaktadır.

Bir yıllık uygulama paketini satın alarak 2 dakika içerisinde kurabileceğiniz yazılımı denemeye başlayın. Pişman olmayacaksınız. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir