Şirinevler Evden Eve Nakliyat

Şirinevler , İstanbul’un Bahçelievler ilçesine bağlı elit bir muhit olarak bilinen semttir. 1964 senesinde mahalle olarak Bahçelievler’e bağlanmıştır. ilk yerleşim dönemlerinde sebze ve meyve bahçesi maksadı ile kullanılan geniş bir ovadır. Tavukçu Deresinin Eski Bağlardan, Mahmutbey Yolunun altı,(Hürriyet Mahallesi kesimi) Eski E-5 yolu diye bilinen alanın iki tarafı Şirinevler Mahallesidir.

Yaşam kalitesinin yüksek olduğu bu elit mahallede nüfus yoğun olduğundan dolayı ulaşım ve taşımacılıkta kısa süreli aksaklıklar yaşanabiliyor. Ancak burada atlanılmaması gereken bir nokta var. Şirinevler evden eve nakliyat şirketleri büyük bir özenle, çok seri ve bir o kadar da güvenilir bir şekilde kurumların veya bireylerin eşyalarını bütçeye uygun fiyatlar karşılığında sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Nakliyat şirketleri taşınması gereken eşyalarınıza gereken özeni göstererek belirtilen noktadan ulaşılması gereken ilçeye veya yeni bir ile güvenle taşımakla yükümlüdür. Kişisel müşteri veya kurumlarla yapılan sözleşmeye riayet edilerek eşyalarınız taşınmaktadır.

Şirinevler evden eve nakliyat şirketleri işinde ehil sahibi uzman kadrosuyla, her türlü montaj-Demontaj işlerinin üstesinden gelebilecek Nitelik sahibi ve bir o kadar da el becerileri elde etmiş tecrübeli elemanlara sahiptir. Eşyalar dikkatle taşınır, paketlenir ve ayrı ayrı sigortalanır. Firmaların aldığı önlemlere rağmen herhangi bir sorun oluşması halinde şirketler tarafından sigortalanmış eşyalara hiçbir şekilde zarar gelmeyecek, eğer gelmiş ise sigorta sayesinde zararın tamamı karşılanma sözleşme ile garanti altına alınmıştır. Bunların dışında ek olarak eşyalarınızın paketlenmesi ve hangi tür nakliye şirketleriyle anlaşma yapılma konuları var. Bu ağır eşyaları paketlemek zor bir iştir. Yani paketleme işi de yetenek ve beceri gerektirir. Sigortasız taşıma işlemi yapmanız halinde, nakliyat esnasında meydana gelen hasarlardan firma sorumlu tutulamamaktadır. Bunun için paketleme işini düzgün yapan kurumsal, en az 10 yıllık birikim ve tecrübeye sahip, müşterilerine gereken önemi gösteren firmaları seçerseniz sizin için daha yararlı olur.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

  • Aradığınız yazı bulunamadı.
Etiketler:

Şirinevler Evden Eve Nakliyat için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Taner  yorumladı. 15:07 - 23 / 01 / 2016:

    Çok hoş bir paylaşım hocam inşallah taşıma yapacağım zaman bu firma aktif olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir