Samimi Bir Blog

burakveelif_logo3Web dünyasında artık bir websitesi veya blogu olmayan kalmadı. Ancak görülen o ki bir çok blog bir merakla açılıyor, bir yıl boyunca ilgilenilmiyor ve kapanıyor… Kimileri ise sadece başka siteleri desteklemek için kurulmuş bloglar. Yani tek işlevi başka birini desteklemek. Bazı bloglar var ki, kalitesi ve samimiyeti ile dikkatleri üzerine çekiyor, ve uzun ömürlü oluyor.

İşte böyle bloglardan biri de  Burakveelif. İnanılmaz bir dikkat ve özenle yazılmış bloglar. Havacılık ve Joomla konularını hobi olarak belki de profesyonel veya yarı profesyonel olarak internet üzerinde paylaşıma açıyor. Bunların yanında ise çeşitli ilginç hikayeler, sözler, hobiler, çizgi romanlar vb. bir çok konuda güzel paylaşımlara ulaşılabiliyor.

Diğer bir taraftan bu kadar detaylı hakkımda bölümü zor görülen cinsten. Blog sahibi gerçekten samimi bir dille hayatının önemli kesitlerinden bahsetmiş. Böylece az çok ortaya çıkacak ürünün nerelerden ve hangi birikimlerden gelebileceğini tahmin ederek okumak, yazıya daha fazla anlam kazandırıyor. Burakveelif.com isminin aksine birbirini çok seven Ferhat ile Şirin’in aşklarını paylaştığı bir blogtan öte havacılık ve joomla ile ilgili bir çok teknik konunun kaynağından alınıp harmanlanarak yayınlandığı bir websitesi.

Kısa ömürlü blog ve sitelerin aksine samimi ve ciddi blogların tanınması biraz zaman alıyor. Çünkü Burakveelif.com gibi bloglar, içlerine sinmeden reklam yapmaktan kaçınıyor, okuyucusuyla yeteri kadar içeriği olmadan buluşmuyor. Burakveelif uzun ömürlü keyifli bir paylaşım alanı olacak gibi gözükmekte…

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

  • Aradığınız yazı bulunamadı.
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir