Odadan Kaçış, Evden kaçış İstanbul Taksim

Odadan kaçış oyunları ilk olarak bilgisayar platformlarında oynanılmaya başlanmış ciddi bir oyuncu kitlesi yakalayınca evden kaçış oyunları geliştirilmiş ve takipçileri ile buluşturulmuştur. Konuya yabancı olan arkadaşlarımız için kısaca bir açıklama yapmak gerekirse, evden kaçış oyunu temasına sahip oyunlarda ana mantık bulunduğunuz oda içerisindeki bir takım ipuçlarını kullanarak, şifreleri ve bulmacaları çözerek odalarda ilerleme sağlanır, korku yada bulmaca ağırlıklı olan bu oyunlar, oyunculara belirli bir süre tanınarak oynanır.

İstanbul Taksim, Odadan kaçış oyunları

Evden kaçış oyunları için Taksim’de yer alan Akıl Oyunları Kulübü, ise sektöre henüz yeni giriş yapmış fakat özgünlüğü ve oyun alanı ile birlikte fark yaratan nadir oyun evlerinden birisi, Akıl Oyunları Kulübü şuan için içerisinde bulundurduğu Gizemli Piramit Memphis oyunu ile ziyaretçilerini ağırlamaya başlamıştır.

Bu gerçeküstü kaçış deneyiminin bilgisayar platformundan gerçek hayata uyarlanması ise ilk olarak Japonya’da uygulanmaya başlanmış devamında ise Singapur ve Çin gibi ülkeler bu uygulamayı takip etmiştir. Odadan kaçış oyunları hakkında detaylı bilgi almak, Akıl Oyunları Kulübünün oyunları için rezervasyon yaptırmak ve iletişim bilgileri için internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

http://www.akiloyunlarikulubu.com

 

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

  • Aradığınız yazı bulunamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir