Mart Ayı Vizyon Filmler

Mart ayında yerli yabancı tercihinize göre iyi filmler gösterime girdi. Vizyonda hem aileye hem aşıklara hem de aksiyon severlere hitap eden filmler bulunuyor.

Vizyondaki filmler:

1- Deadpool
2- Kod 999
3- Mısır Tanrıları
4- Kung Fu Panda
5- Uyumsuz Serisi : Yandaş Bölüm 1
6- Kolpaçino 3. Devre
7- Kaçma Birader
8- Annemin Yarısı
9- Osman Pazarlama
10- Roma’da Aşk Başkadır

Film yorumları ve puanlarına bakıldığında Beklentileri karşılamayan bir Osman Pazarlama eseri ile karşı karşıya kalıyoruz. Osman Pazarlama zengin olmak isteyen Osman Şaşmaz’ın hikayesini komedi türünde ele almaya çalışmış. Fakat izleyiciye beklediği doyumu verememiş gözüküyor. Yabancı filmlerde ise beklentinin altında kalan Kod 999 oldu. Alışılmış aksiyon sahneleri ve mafya içerikli geleneksel senaryo izleyicide olumlu etki yaratmayı başaramadı.

Film Önerileri :

Mart ayı vizyon filmlerinde en başarılı yabancı film Deadpool oldu. Deadpool kısaca kanser hastası bir adamın nasıl süper kahramana dönüşeceğini anlatıyor. Dram, aksiyon ve gerilimi ile basın ve izleyiciden tam not aldı. Yerli filmlerde ise Cem Yılmaz’ın da rol aldığı İftarlık Gazoz’dan sonra en beğenilen film Kaçma Birader oldu. Kaçma biradet Anadolu insanının büyük şehir handikaplarını geleneksel motifleri ele alarak komedi türünde işlemiş. Bu sebeple herkes kendisinden, arkadaş çevresi ve ailesinden bir parçayı filmde bulabiliyor. Komedi türü sevenler için izlenmesi gereken filmler arasında. Yine gösterim de olan Kung Fu Panda çocuklu aileler için tercih edilebilecek seçenekler arasında yer alıyor.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

  • Aradığınız yazı bulunamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir