Kurumsal SEO Danışmanlığı

Emek vererek bir yerlere getirmeye çalıştığınız websitenizin bazen arama motorları tarafından takdir edilmediğini görürsünüz, sıralamalar aşağıda kalır, yetersiz ziyaretçi gelir ve harcadığınız maddi ve manevi enerjinin karşılığını alamazsınız.

SEO , belirli yöntemler ile arama motorlarının gözünden websitesini iyi bir konuma taşımak, dolayısı ile sıralamalarda yükselmek ve bol ziyaretçi ile gelir artırmak demektir. Özellikle 2013 yılından sonra artık arama motorları, algoritmalarını sık değiştirerek hileye başvuran webmaster ve SEO uzmanlarını hemen cezalandıran yöntemler geliştirmeye başladı.

Bu sebeple işinin ehli Kurumsal SEO danışmalığı yapan ve SEO dersleri ile eğitim verebilecek SEO uzmanları ile çalışmak önem kazandı. Zira eski yöntemler ile günümüz arama motorlarını aldatmak, hileye başvurmak ancak ezbere iş yapan tecrübesiz ve kendisini SEO uzmanı olarak tanımlayan fakat sizin ve kendisinin sadece zamanını, nakdini harcayan kişilere özgü bir olgudur.

Bu kişiler eski yöntemler ile sadece zamanınızı ve paranızı boşa harcamakla kalmaz, bir de arama motorlarında ceza almanıza yol açar. Bu cezalardan kurtulmak için de yine zamanınızı ve paranızı harcamak zorunda kalırsınız. Bunun yerine daha kurumsallaşmış firmalar ile çalışmak sizin faydanıza olacaktır. Kurumsal olmanın avantajı, herhangi kötü bir durum karşısında size taahhüt edilen sonuçların ücretsiz olarak telafi edilmesidir. Fakat genellikle kurumsal bir SEO danışmanı istediğiniz sonuçları önünüze koyabilecek yetenektedir. Bu firmalar sürekli arama motorlarını takipte ve yaptığı değişiklikleri çözme arayışındadır. Bu da kendilerini güncel tutmalarını sağlar. Zira SEO işleri 1 kez yapılıp biten değil, süreklilik isteyen bir olgudur.

Bireysel ve tecrübesiz kişilerden uzak durarak backlink çalışması, forum tanıtım vb. gereksiz çalışmalar yaptırmak yerine, kurumsal SEO danışmanlığı hizmeti almanızı tavsiye ederiz.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir