Kocamı nasıl takip edebilirim ?

Kocanızı takip etmek istiyorsanız, bu iş sandığınızdan kolay. Öncelikle bazı sayısal değerlere değinelim. Hoş olmasa da Türkiye’de boşanmalar çok ciddi boyutlarda. Yıllık ortalama 500 – 600 bin çift nikah kıyarken, 100 – 200 bin çift boşanıyor. Yani ortalama olarak bakıldığında her 4 evlilikten 1’i boşanma ile sonuçlanıyor.

Boşanma Sebepleri

Pek çok nedeninin boşanmaları tetiklediği aşikar. Bunlardan ipi göğüsleyen ekonomik sıkıntı, hemen ardından ise aldatma geliyor. Türkiye 2013 boşanma istatistiklerine bakıldığında en fazla boşanmanın evliliğin ilk 5 yılında gerçekleştiği ortaya çıkıyor. Hemen ardından ise 16 yıl ve üzeri evliliklerin bitme yüzdesi geliyor. İlk 5 yılda boşanmaların oranı %40’ı, 16 yıl ve üzerinde ise %23’ü buluyor.

Kocamı nasıl takip ederim ?

1.Telefon takip programı: Özellikle evliliklerin bayan üyeleri eşlerinin aldatma ihtimalinden tedirgin ve buna bağlı olarak kavgalar tetikleniyor boşanmalar artıyor.  Bu her zaman aldatmaya dayalı değil, diğer taraftan yanlış anlaşılmalar sonucu şiddetli geçimsizlik söz konusu. İçinizin rahatlamasını istiyorsanız mSPY yardımınıza koşuyor. mSPY ile eşinizin bulunduğu yeri tespit edip, cep telefonu görüşmelerini canlı olarak dinleyebiliyorsunuz. SMS, Email, Wassup, viber, skype, Facebook messenger gibi her çeşit yazışmalar takip edebiliyor ve Bunun yanında internet aktivitesi de kontrol altında. Detaylı bilgi için tıklayınız.

2. Online Eğitim kitabı(E-kitap) : Dijitalleşen dünyada artık online olarak herşeye ulaşmak mümkün. Ben telefon takip rogramını yüklemeyi riskli ve pahalı buluyorum diyorsanız (ki riski çok azdır), bu programlara vereceğiniz 1 aylık ödemeyi online eğitim kitabına ayırabilirsiniz. Aldatan eşi yakalamak isimli eğitim kitabı çeşitli taktiklerle nasıl durumla başa çıkmanız gerektiğini anlatıyor. Dijital olan bu kitabı bilgisayarınıza veya telefonunuza indirip okuyabilirsiniz. Aldatan eşi yakalamak isimli online e-kitabı indirmek için tıklayınız.

3. Dedektif : İyi bir bütçe gerektirir ama en temiz yöntemdir. Sizin yerinize fiziki veya dijital olarak başka biri bu işi çözmeyi hedefler. Tabi bütçeniz müsaade ediyorsa mutlaka referansı olan biri ile temas kurabilirsiniz.

4.Lehine çevirme (E-kitap) : Eğer bu durumların hiçbirinde kendinizi bulmak istemiyorsanız o zaman son yöntem olan lehine çevirmeyi deneyin. Yine telefon veya bilgisayar/tabletinizden okuyabileceğiniz bir e-kitap olan ve ilgisini sonsuza dek geri kazandıracak taktikleri veren  “Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı” adlı dijital kitap kendi alanında öne çıkan ve evlilikte ilişki sorunlarına son vermede olağanüstü sonuçlar verdiği gözlenmiştir. Öğrenecekleriniz erkeklere çok başka bir gözle bakmanızı, onlarla daha önce yapmadığınız şekilde ilişki kurmanızı sağlayacak. Ve erkekler de sizin bu yeni tarzınıza hemen cevap verecek çünkü onlar için çok farklı bir kadın olacaksınız! Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı Kitabını indirmek için tıklayınız.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:, , ,

Kocamı nasıl takip edebilirim ? için yapılan yorumlar : 3 Yorum yapıldı


  1. Leyla  yorumladı. 19:27 - 13 / 06 / 2017:

    Kocamı takip etmek için ben de bir Whatsapp takip programı kullanıyorum.

  2. st  yorumladı. 04:36 - 04 / 12 / 2017:

    isterseniz programı paylaşabilirsiniz buradan.

  3. Samet  yorumladı. 20:56 - 23 / 02 / 2018:

    ben nişanlımın beni aldattığını düşünüyordum bu site üzerinden bana cok yardımcı oldular maalesef haklı cıktım ama pişman değilim mutsuz bir evliliğim olcağına hiç olmadı yardımcı oluyorlar pişman olmazsınız deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir