Kantır Oyunu Sevenlere Selam Olsun

Counter Strike, her dönem özellikle de erkek çocukların en fazla beğendiği ve oynadığı oyunların başında geliyor. İnsanların bağımlılık haline gelene kadar oynamış oldukları 3D Counter Strike oyunu, geçmişte bilinen bu oyunun çok daha geliştirilmiş versiyonunu sizlere sunuyor. Böylece oyun geçmiştekinden çok daha canlı renkler ve grafikler ortaya çıkartılıyor. Siz de bu sayede sanki oyunun içerisindeymişçesine büyük bir keyifle istediğiniz her zaman oyununuzu oynamaya devam edebiliyorsunuz.

Üstelik bu oyunu her zaman yalnız başınıza oynamak zorunda da değilsiniz. Bu oyunda dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden bir tanesi, atiklik ve çeviklik. 3D Counter Strike genel olarak çatışma oyunudur. Burada taktiklerinizi dikkatli bir şekilde belirlemeniz gerekmektedir. Açık alanda yapılacak çatışmalarda size yapılacak ateş sonrasında bunun nereden geldiğini hızlı bir şekilde öğrenmeniz gerekmekte. Böylece size ateş eden düşmanlarınızı çok daha kolay görecek, bunun sonrasında da onları yok edeceksiniz. Sizde bulunan silahın kapasitesini görmek adına ekranı incelemeniz yeterli olacak. Karşınıza çıkacak bonusları toplamanız sonrasında da oyunu keyifli bir şekilde oynamaya devam edeceksiniz. Bu arada benzer bir oyun olan ve oradaymışçasına keyifli bir şekilde oyunları oynamanıza yardımcı olan 3D oyunlar, özellikle de son dönemlerde pek çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. 3D Kantır oyunu da bu tarz oyunları seven insanların artık en fazla oynadığı bilgisayar oyunlarından bir tanesi. Genel olarak nişan alma oyunu olarak da bilinen Kantır oyununda dikkat etmeniz gereken en önemli şey, karşınızdaki düşmana iyi nişan almak.

Siz bu oyun içersinde sabit bir yerde duruyorsunuz, düşman sizin üzerinize geliyor. Elinizde bulunan tüfek ile düşmanı hedef almalı, sonrasında mümkün olan en hızlı şekilde hedefinizi vurmalısınız. Ekranın üst kısmında sizin yaşam sınırınız bulunuyor. 3D Kantır oyununun içerisindeki bu sınır sıfıra gelmeden tüm düşmanlarınızı öldürmeniz gerekiyor. Üstelik bu düşmanlar 1 kişi olarak gelmiyor. Her seferinde en az 3 düşman sizin karşınıza gelecek. Bunlara ateş açarken bir tanesine dahi merminin değmemesi demek, sonrasında onların sizi yaralaması ve öldürmesi anlamına gelecektir. Bunu engellemek adına hızlı bir şekilde tüfeğinize merminizi doldurmalı ve birbiri ardına hedefe isabet eden atışlar yapmaya dikkat etmelisiniz.

http://www.tokoyun.com/3d-kantir.html

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

 • Aradığınız yazı bulunamadı.
Etiketler:,

Kantır Oyunu Sevenlere Selam Olsun için yapılan yorumlar : 5 Yorum yapıldı


 1. Ferhat  yorumladı. 21:47 - 02 / 10 / 2015:

  Vay be anılarım canlandı 🙂

 2. Metro Tesisat  yorumladı. 19:42 - 02 / 07 / 2016:

  Hey gidi günler.. Çok çabuk büyüdük gerçekten daha dün gibi okul gömleğimi çıkarmadan cs’ye girerdim arkadaşlarla.

 3. Tesisatçı  yorumladı. 18:22 - 07 / 01 / 2017:

  hey gidi günler be ne oynardık zamanında

 4. Petek Temizliği  yorumladı. 18:26 - 07 / 01 / 2017:

  ne güzel günlerdi be

 5. Beylikdüzü Su tesisatçısı  yorumladı. 18:26 - 07 / 01 / 2017:

  çocukluğum aklıma geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir