İş ortaklarımı takip etmek istiyorum

İş Ortaklarımı Takip Etmek İstiyorum

Günümüz iş ortamı, rekabetin hat safhada olduğu bir ortam halini almıştır. Özellikle ticari amacı olan şirketler arasında gerçekleştirilen ortaklıklarda iş arkadaşları arasında olan güven çok büyük öneme sahiptir.

İş ortağınız ile daha yeni çalışmay başladınız ve henüz iş ortamında nasıl çalışır, kimlerle görüşür, ortak işiniz hakkında birilerine birşeyler söyle mi bilmiyorsunuz. Bu durumda, iş için kullandığınız şirket hatlarınızı kullandığınız telefona Spybubble yazılımını kurmanız çok akıllıca olacaktır.

Spybubble yazılımı, ortağınızın iş hattından kimlerle görüştüğünü, görüştüğü kişilerle geçen konuşmalarda projenizden sizden habersiz bahsedip bahsetmediğini takip etmenizi sağlamak ile birlikte; yazılımı yüklediğiniz telefondan gönderilen sms ve e-maillere de ulaşımınızı sağlamaktadır.

Çağımızın iletişim aracı olan e-mail yolu ile iş bağlanıyor; alınan işler geliştiriliyor. Peki, iş ortağınızın e-maillerine erişim sağlamak ister misiniz? Tabii ki herkes ister. Güvenin bu kadar hassas bir noktada olduğu iş ortaklıklarında Spybubble yazılımını kullanarak işinizi ve ortaklığınızı güven altına almış olacaksınız. Özellikleri düşünüldüğünde ucuz olan program, yıllık bir pakettir. Bir yıllık paketi satın aldıktan sonra telefona yüklemeli ve yönetici olarak ayarladığınız telefon numaranızdan düzenlemelerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Ancak unutmamak gerekirki, casus yazılımla elde edilen veriler hiçbir şekilde hukuki delil olarak kullanılamaz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:,

İş ortaklarımı takip etmek istiyorum için yapılan yorumlar : 2 Yorum yapıldı


  1. erhan  yorumladı. 17:10 - 16 / 05 / 2014:

    ben 2 aydır sitesinde 6 aylık aldığım lisansı kullanıyorum çok memnunum.kullanımı kurulumu çok rahat.arama kayıtları sesli dinleniyor,ortam dinlemesi yapabiliyor,100 de 100 görünmez modda çalışıyor,sms takibi,e-posta takibi,takip ettiğiniz kişiyi an be an nerede olduğunu adresi ile görebiliyorsunuz.mutlaka inceleyin derim,bireysel kullanımın yanında şirketler içinde lisans mevcut.

    benzeri bir sürü yazılım var sahte.dikkat edin mutlaka incelemenizi tavsiye ederim

  2. erhan  yorumladı. 17:12 - 16 / 05 / 2014:

    zaman zaman linke tıkladığınızda site açılmayabilir.kendiniz browser a yazın açılacaktır.kopi yapıştır ilede açılmayabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir