Iphone 7 Ne Zaman Çıkacak

iphone 7Iphone 7 ne zaman çıkacak, özellikleri neler, Iphone 7 fiyatı ne oacak ?

Her versiyondan önceki versiyonu kullanılmaz hale getiren Apple, seriye devam ediyor. Vodafone firmasından sızan elektronik postada, her yeni modelin çıktığı ay olan eylül ayında, Iphone 7 çıkış tarihi 25 eylül 2015 olarak belirtiliyor. Iphone 6S ve Iphone 7 arasında büyük farklar olmayacak. Iphone 7 fiyatı ABD’de 649$ olacak. Türkiye’de bu fiyatın 2.500 TL civarında olması bekleniyor. Iphone 6S ve Iphone 7 nin en belirgin özellikleri hafif ve şimdiye dek görülmemiş kamera kalitesi olacak.

Iphone 6S/7 Özellikleri

Iphone 6S yüksek ihtimalle 4.7 inç ekran boyutunda kalırken, Iphone 6S Plus versiyonunun ekran boyutu 5.5 inç olacak. Bu versiyonlarda Apple’ın artık batarya ömrüne bir çözüm bulmuş olması bekleniyor. Kamera görüntülerinde megapixel patlaması bekleniyor, tahmini 12 MP kameraya sahip olacak. Bu versiyonlarda ayrıca Force touch özelliği ( Apple Watch aygıtında kullanılan, uygulanan basınca göre cihazın tepkisinin farklı olması ) bulunacak. Ağ erişimleri daha da geliştirilecek.

Apple son çıkardığı versiyonda da yine büyük sürprizlere yer vermeyecek. Klasik bir şekilde Iphone 6S ve Iphone 7 hafifletilecek, görüntü kalitesi yükselecek ve verdiği tepkiler hızlanacak. Iphone takipçileri yine beklediği sürprizlere erteleyecek gibi gözüküyor.

Farklı kaynaklarda ise Iphone 6S çıkış tarihi ağustos/ eylül 2015, Iphone 7 çıkış tarihi ise 2016 olarak belirtiliyor. Tüm kaynaklardan sızan bilgiler ışığında henüz 1 yıl geçmeden beklenen versiyonlar piyasaya sürülmüş olacak.

 

 

 

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:, , , ,

Iphone 7 Ne Zaman Çıkacak için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Canlı Tv Den  yorumladı. 23:13 - 22 / 07 / 2015:

    Bu Telefon Mükemel birşey çıksa hemen alırım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir