İngilizce Çeviri İhtiyacınız mı Var?

image

İngilizce metinler hayatın her alanında Türkiye ‘de karşınıza çıkabilir. Üniversite ödevi için İngilizce çeviri, tıp konularında İngilizce çeviri, yabancı şirketlerden gelen yazışmaların çevirisi, mühendislik konularında ingilizce çeviri, belkide İngilizce bir kitabı Türkçeye çeviri ihtiyacı bile duyabilirsiniz.

Bu dalda çalışan serbest tercüman ve çevirmenler, tercüme büroları size yardımcı olabilir. Peki ya gece yarısı acil bir çeviri yapmak istiyor ama İngilizce seviyeniz yeterli gelmiyorsa ne yapacaksınız?

İnternetin bu kadar hayata girdiği çağımızda web üzerinden otomatik çevirici programları bulunuyor, ancak onlar da maalesef istenen düzeyde çeviri yapamıyor. Bunun yerine internetten ilan veren ingilizce – Türkçe veya Türkçe – İngilizce çevirmenleri bulunuyor. Acil İngilizce çeviri ihtiyacınız varsa aşağıdaki adresi denemenizi tavsiye ederiz. Bir çok insan İngilizceturkce websitesinde  ilan vererek, çeviri konusunda yardımcı oluyor. Çeviri ihtiyacı olanlar yine bu websitesinden ihtiyaçlarını dile getirerek hem online bir çevirmen bulabiliyor, hem de fiyat teklifi alabiliyor. Online çevirmen bulamadıysanız bazı çevirmenler cep telefonu ve mail adreslerini bırakarak ulaşmanızı sağlıyor.

İngilizce – Türkçe çeviri ihtiyaçlarınız için articleforyourblog@gmail.com ile irtibata geçebilirsiniz.

İngilizce – Türkçe çeviri ihtiyacınız için ; ingilizceturkce.gen.tr

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

  • Aradığınız yazı bulunamadı.
Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir