Hurdanın Toplumsal Kazanıma Katkısı

Bireysel kazanımın, ilk önce topluma kazandırmak olduğunun bilincinde olan bir kuruluş imageolarak, toplum ve içinde yaşadığımız ülkemizin menfaatlerini her şeyin üzerinde tutmaktayız. Tükenmeye yüz tutmuş doğal kaynaklarımızı yeniden kazanmak ve sürdürülebilirliğini sağlamak için, eski gelenek ve alışkanlıklarımızdan vazgeçmemiz gerekir. Kullanım ömrünü tamamlamış ve atık haline dönüşen mallarıcinslerine göre ayrıştırırsak, temiz toplum ve yemyeşil bir dünya için olması gereken tüm doneleri kolayca sağlamış oluruz.

Sağlıklı dönüşüm sağlamak üzere, üzerine düşen görevi hakkıyla yerine getirmeye çalışan AYHAN GERİDÖNÜŞÜM, hurda bakır, bronz, kâğıt, alüminyum, demir, çinko, kablo, kurşun, kalay, nikel, plastik gibi daha onlarca çeşit hurdalarınızı, gerçek değeri üzerinden, cazip fiyat avantajları sunarak, olduğunuz yerden alıp, transfer işlemini gerçekleştirmektedir. Böylece hurda fiyatları hakkında şüpheli durumları ortadan kaldırarak dürüst ticareti sizlere ulaştırıyoruz. Sürekli geliştirerek kendini yenileyen uzman kadromuzla hizmetinizde olan firmamız, gerçekleştiği hurda alım ve satımlarında, müşterilerimizin isteklerine doğru cevap vererek, çözüm odaklı seçenekler sunmaktadır. Gerçekleştirmiş olduğumuz tüm işlemlerin, firmasorumluluğumuzun garantisi altında olduğunu da ayrıcabelirtmek isteriz. Memnuniyetlerinizin karşılığında kazanmışolduğumuz takdir, firmamızı hep daha ileriye taşımaktadır.

Müşterilerimizi dinlemek, taleplerini doğru anlamak ve her müşterimize uygun ekonomik çözümler sunmak, firma başarımızın altında yatan sebeplerden sadece birkaçıdır. İlgili bakanlıklardan ve kamu kuruluşlarından almaya hak kazandığımız kalite belgelerimiz ve sağlıklı geri dönüşüm sağlamakta lisans sahibi olan firmamız, ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda her daim yanınızda ve hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

  • Aradığınız yazı bulunamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir