Hurda Sektöründe Okumanız Gerekenler

imageGüvenilir ve bilinçli olarak hurda toplama, ayrıştırma ve üretime geri kazandırma hizmetlerini gerçekleştiren ARS METAL GERİ DÖNÜŞÜM, ürün çeşitliliği bakımından da müşterilerine oldukça geniş bir yelpazeyle faaliyetine devam etmektedir. Firmamız, ekonomideki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen hurda maliyetlerini müşterilerine yansıtırken, kuru sabitleyerek hurda alış ve hurda satış konusunda ekonomik çözümlerle hizmetini gerçekleştirir.
Mekanik ve teknik olarak, üstün teknolojiyle donatılmış olan hurda geri dönüşüm fabrikamızda, her türlü hurdalar cinsine ve malzemesine göre dikkat ve tecrübe doğrultusunda ayrıştırılarak, işlenme aşamalarından geçmektedir. Firmamızın bünyesinde işlenen ve zehirli atıklarından ayrıştırılan hurda mallar, aynı zamanda üretimde kullanılmak için sağlıklı hammadde haline dönüştürülerek, ithalat ve ihracat gerçekleştirmek üzere sevkini sağlamaktayız. Hurda nikel, sarı, krom, kurşun, kâğıt, çinko, demir, bakır, kablo ve alüminyum nitelikteki malların yerinden alınıp toplanması, depolanması, işlenmesi ve üretime gönderilmesi konularında müşterilerimize en uygun çözümleri sunarak, beklentileri karşılamak için çalışmaktayız. Bu hizmetlerimizin yanında müşterilerimizin elindeki hurda niteliğindeki malların, yerinde kesim ve söküm işlemleri gerçekleştirerek nakliye ve depolama hizmetini de sunmaktayız.
Elinizdeki kullanım ömrünü tamamlamış nitelikteki hurdalarınızı değerlendirmeden önce iletişim panelinde bulunan telefonlarımızdan bizimle iletişime geçebilir ve size özel fiyat teklifimizi öğrenebilirsiniz. Avantajlı fiyat tekliflerimizden yararlanmak ve hurda satış konusundaki cazip ödeme kolaylıklarını faydalanmak için firmamızla irtibat sağladığınızda, sizlere tam istediğiniz zamanda yönlendireceğimiz uygun araç ve eğitimli personel hizmetimizle, yerinizden kalkmadan hurdalarınızın değer kazandığını görmenin keyfini yaşayacaksınız.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

  • Aradığınız yazı bulunamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir