Google Pagerank Güncellemesi Mayıs 2014

googlepagerankupdateMart ayında gelmesi beklenen Google Pagerank Güncellemesi henüz başlamadı. 1 Mayıs 2014 itibari ile halen bir güncelleme yapılmamasına rağmen, hedef kelime sıralamalarında yaşanan değişiklikler ipuçlarını verdi. Google mayıs ayında pagerank güncellemesi yapmaya hazırlanıyor. Yine algoritma değişiklikleri yapmak için üzerinde çalışan Google, mayıs ayında bu çalışmaları tamamlayarak, ay sonuna doğru veya haziran ayı başında Pagerank Güncellemesi yapabileceğini düşünüyoruz.

Yılda 4 rutin Pagerank Güncellemesi yapan Google, Bu rutini 6 ayda 1’e çevirebilir. Bu 6 aylık süre içerisinde ise sürekli yenilediği algoritması ile daha objektif bir pagerank güncellemesi yapmak isteyen Google, webmaster dünyasının bu konu ile ne kadar çok ilgilendiğini bildiğinden artık bu durumu heyecan konusu yapmaya başladı. Websitelerinin Pagerank değerlerinden çok alt yapısı ve özgünlüğü, kulanıcıya ulaşması ile uğraşan Google, bu sebeple daha çok kendisine para kazandıracak websitelerini öne çıkarmaya çalışıyor. Bu da sitelerin kalitesini belirleyici algoritmalar yaratmaktan geçtiğinden, biraz daha ticari kaygılar ön planda.

Mayıs 2014 Google Pagerank güncellemesi, ay sonlarında geleceğini düşünüyoruz. Gelecek güncelleme ile herkesin hak ettiği yerlere ulaşması dileğinde bulunduktan sonra yazımızı ” Google Pagerank Güncellemesi Ne Zaman ” sorusuna Google’ın verdiği cevap ile bitiriyoruz ” Biz de bilmiyoruz “.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:, , , , ,

Google Pagerank Güncellemesi Mayıs 2014 için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. oyunlaroyun1  yorumladı. 19:56 - 14 / 05 / 2014:

    Yazıdaki gibi son zamanlarda çok fazla dalgalanmalar var. PR habercisi gibi gözüküyor. Hem bizim için hem de google için PR güncellemesi artık gelmeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir