FlexiSpy İndir: FlexiSpy Güncel Sürümünü Şimdi Yükle!

FlexiSpy ile kimi takip etmek istiyoranız hedef telefonu dinleme ve takip etme programıdır. Flexispy hemen hemen tüm telefon işletim sistemleri için dinleme ve takip özelliği sağlar. ios ( iphone, ipad ), Android, Symbian ve Blackberry gibi telefonlarda rahatlıkla çalışmaktadır.

FlexiSpy indirip  neler yapılabilir ?

FlexiSpy telefon dinleme ve takip programı ile izlemek istediğiniz kişinin tüm telefon fonksiyonlarını kontrol altında tutabilirsiniz. Bunları özetlersek ;

  • Konum bellirleme ( Takip ettiğiniz kişinin konumunu telefonunda bulunan GPS özelliği vasıtası ile rahatlıkla belirleyebilirsiniz.
  • Telefon konuşmalarını dinleme ve kayıt altına alabilme ( Dinleme esnasında sessiz olmanız gerekir, eğer ses çıkartırsanız dinlenen kişi farkına varabilir. Dinlemeyi o anda yapmanız şart değildir. Dilerseniz hedefin tüm konuşmalarını kayıt altına alarak kullanıcı hesabınızdan müsait olduğunuz zaman dinleme yapabilirsiniz.)
  • Gelen ve Giden mesajları okuyabilme ( Kendi telefonunuzda olduğu gibi, hedefin telefonunda bulunan tüm mesajları okuyabilmenin yanı sıra, tarih, saat ve gelen kişi bilgisine erişim sağlayabilirsiniz.)
  • Telefonda bulunan fotoğrafları görebilme
  • Telefonun kamerasını kontrol edebilme ( Bu sayede takip ettiğiniz kişinin kamerasına erişim sağlayarak bulunduğu yere görüntülü erişim sağlayabilirsiniz.)
  • WhatsApp yazışmalarını okuyabilme ( Sadece WhatsApp değil, Facebook ,Twitter, Viber, Tango, weChat, yahoo Messenger, Skype ve Line gibi tüm  mesajlaşma programlarına erişim sağlayabilirsiniz.)

gibi bir çok özelliği bulunmaktadır. Yani kısaca hedef kişinin telefonu tam anlamı ile kontrol altında olup, sizin bilginiz dışında hareket edemez. FlexiSpy indir ve bu özelliklerin hepsine kolayca sahip ol! Bu kadar özelliği diğer casus telefon yazılımlarında bulsanız bile dünyanın ilk casus telefon yazılımlarından FlexiSpy güvenilirliği ve 7/24 müşteri desteği ile ön plana çıkıyor.

FlexiSpy Güncel Sürümümü Buradan İndirin”

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir