Eşimi Nasıl Takip Edebilirim ?

dedektifEşimi nasıl takip edebilirim ?

Bu soru aklınıza geldi ise şüphesiz tuhaf bir olay ile karşılaştınız. Ya kötü bir tecrübe oldu ya da herşey birden çok iyi bir hal aldı. Her iki durumda da kuşkularınız arttı. Merak etmeyin, sorularınızın cevabını verecek çok basit bir teknoloji var…

Nedir bu teknoloji ?

Phonty adı verilen teknoloji aslında basit bir cep telefonu uygulaması. Eşinizin cep telefonuna yükleyerek kolayca nerede olduğunu görebiliyor, cep telefonu konuşmalarını dinleyebiliyor, gönderdiği mesajları okuyabiliyorsunuz. Phonty uygulaması android ve ios gibi akıllı telefon işletim sistemleri ile birlikte rahatça kullanılabiliyor. Eşinizin telefonuna programı yüklediğiniz ise kendisi tarafından fark edilemiyor. Yani tamamen görünmez adam olarak aslında hiç yanından ayrılmamış oluyorsunuz. Böylece kuşkularınız yersiz mi, yoksa gerçekten vaziyet düşündüğünüz gibi mi öğrenmiş oluyorsunuz.

Nasıl temin ederim, fiyatı nedir ?

Phonty uygulamanın telif hakları sahibi. Fiyatı ise alacağınız versiyona göre değişmekte olup çok uygun . Bu fiyatlar 8 dolardan başlıyor, aradığınız özelliğe göre değişiklikler gösterebiliyor. Phonty sağladığı imkanlar ile cep telefonu takip programları arasında öne çıkarak tüm dünyada tercih edilen bir uygulama olmuş durumda. Ayrıca uygulamanın hem Android hem de IOS için sürümleri bulunuyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:, ,

Eşimi Nasıl Takip Edebilirim ? için yapılan yorumlar : 3 Yorum yapıldı


  1. Rahmi KaynArca  yorumladı. 16:11 - 30 / 01 / 2014:

    Nasıl iptal edebilirim

  2. st  yorumladı. 21:21 - 30 / 01 / 2014:

    İlgili ürünün kendi websitesinden iletişime geçiniz.

  3. turgay  yorumladı. 11:22 - 22 / 01 / 2015:

    Esimin takip etmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir