En Ucuz Telefon Takip Programı

Casus telefon dinleme takip programları ile:
Telefon:
Takibi, Görüşme Dinleme, Görüşme Kayıt, Arama Geçmişi, VOIP Arama Geçmişi, VOIP Görüşme Kaydı, Ortam Dinleme, Ortam Dinleme Ses Kaydı, Facetime Casusu, Android üzerinde Skype Görüşmelerini Kaydetme, iPhone üzerinde Skype Görüşmelerini Kaydetme,

SMS Mesaj Casusu:
SMS Mesajları, MMS Mesajları, Habersiz Mesaj Gönderme, Habersiz Mesaj Silme, Emailler,

Konum Casusu:

Konum Tespiti, Haritada Konum Tespiti,

Anlık Mesajlaşma Casusu:
WhatsApp, Facebook / FB Messenger, Viber, LINE, Skype, WeChat, iMessage, BBM, Blackberry, PIN, Yahoo Messenger, Hangouts, KIK, Telegram, Tinder, Instagram, QQ, Hike,

Multimedia Casusu:
Videolar, Fotoğraflar, Ses Dosyaları, Uzaktan Kontrol, Uzaktan Kamerayı Açma, Uzaktan kamera ile görüntü kaydı,

Genel casus:
Telefonu Kapatıp açabilme, Batarya Durumu Görebilme, Tüm Ayarları Değiştirebilme

Internet Casusu:
Ziyaret Edilen Siteler, Sık Kullanılanlar, Uygulama Casusu, Ekran Görüntüsü, Adres Defteri, Takvim , Notlar, Yüklenen Uygulamalar, Kullanılan Uygulamalar, Bildirim Özelliği, Sim Kart değiştiğinde Belirttiğiniz numara arandığında ve diğer bildirimleri Gizlice Takip Etme, Jailbreak yapıldığını gizleyebilme, Root yapıldığını gizleyebilme,

özelliklerini kontrol altında tutabiliyorsunuz. Tabi yukarıda bahsi geçen özellikleri her telefon takip programı sağlamasa da temel olarak telefon dinleme, internet geçmişini takip etme, SMS, MMS ve Wassup gibi anlık mesajlaşma programlarını kontrol edebilme yeteneği hemen hemen hepsinde bulunuyor.

Ayrıca takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna yüklenen telefon dinleme casus programları telefon menüsü veya herhangi bir yerde görülemiyor. Telefon takip programları satın alınan tarafından özel bir panelle takip ediliyor. Yani takip edilen kişinin telefonunu alıp incelemeye gerek yok. Eğer ilgili kişideki bu programı silmek isterseniz o zaman o kişinin telefonunu elinize almadan kendi takip panelinizden silme işlemi veya güncelleme işlemi yapabiliyorsunuz.

Yani kısacası uygulamayı kişinin telefonuna bir kez yükledikten sonra bir daha o telefon ile işiniz bitiyor ve istediğiniz herşeye kendi bilgisayar ve telefonunuzdan erişebiliyorsunuz. Yani kişinin telefonla yaptığı her şeye ortak olmuş oluyor ve konumunu, yani nerede olduğunu görebiliyorsunuz.

Güvenliğinden endişe ettiğiniz eşiniz, çocuğunuz veya arkadaşınız olabilir. Telefon takip casus uygulamalar ile bu sorunun üstesinden gelmiş oluyorsunuz.

Piyasada en ucuz ve en kapsamlı özellikleri sunan uygulamalara baktığımızda en fazla özellik barındıran casus telefon programlarının mSPY ve FlexiSPY olduğunu görüyoruz. Her iki telefon takip programının da ücretsiz deneme sürümünü deneme şansı buluyorsunuz. Fiyat fayda ilişkisini değerlendirerek aşağıdaki sıralamayı çıkardık.

1- FlexiSpy 549 TLyıllık

2- mspy 600 TL yıllık (Standart az özellikli pakedi 353 TL)

3- xmobilepro 900 TL yıl

4- theparentcontrol 850 TL yıl

5- Spy 900 TL yıl

6- spycep 800 TL yıl

Fiyatları yıl bazında listeledik, çünkü fiyatlar süre azaldıkça ay bazında artıyor. Örneğin, 1 yıl aldığınızda 1 TL aylık ödeniyorsa 3 aylık aldığınızda bu rakam 2 TL oluyor. O sebeple en karlı alımlar tüm casus telefon takip dinleme programları için yıllık bazda.

Bu araştırmada tespit ettiğimiz en fazla özelliğe sahip casus cep telefonu takip dinleme programı FlexiSpy ve mSpy oldu. Ancak diğer alternatiflere de göz atmanızda fayda var, zaman zaman kampanyalar olabiliyor.Türkçe dil seçeneğini de resmi sitesinde bulunduruyor, bu sebeple rahatlıkla dili türkçe seçip ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz.

FlexiSPY RESMİ WEBSİTESİ İÇİN TIKLAYIN
mSpy RESMİ WEBSİTESİ İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir