En İyi WordPress SEO Eklentileri

WordPress kullananlar için SEO eklentileri kritiktir. Bu eklentiler sayesinde SEO puanınızı yükseltebilir ve ziyaretçi sayınızı artırabilirsiniz.

1. WP Meta SEO : Geçmişte yaptığınız hataları bularak düzeltebilmeniz için biçilmiş kaftan diyebiliriz. WP MEta SEO eklentisi ile tüm yazılarınız, sayfalarınız ve resimlerinizi SEO’ya uygun olarak düzenleyebilirsiniz. Eklenti websitenizde bulunan hataları size gösterir ve düzenleme şansı verir. Böylece site içi arama motoru optimizasyonunu yapabilirsiniz. Eklentiyi indirmek için tıklayınız .

2. Complete Google SEO Scan : Google webmaster kılavuzuna uygun olarak sitenizi değerlendirir. Eklentiden tarama talebi istediğinizde, bir örümcek ile tüm sayfalarınızı Google gibi tarar. Tarama sonrasında ise size bir rapor oluşturur. Bu raporda ; header etiket analizi, metin ve resim içerik analizi, kullanılabilirlik ve hız analiz durumunuz çıkarılır. Eklentiyi indirmek için tıklayınız.

3. SEO by SQUIRRLY™ : Websitenizde size asistan görevi yapabilecek bir eklentidir. SEO by SQUIRRLY™ size ; yazılarınızı yazarken SEO uyumlu yazmanız için tavsiye verir, Her doğru hareketinizde yeşil bir ışık ile görsel ikaz verir, optimize edilmiş yazılarınızda trafiğinizin ortalama %285 artışını sağlayabilir, başka bir SEO eklentisi yüklediyseniz onlar ile uyumluluk sağlayabilir, size anahtar kelime ve yazı başlıkları bulabilir, kaydedeceğiniz ilerlemeleri hafta hafta takip eder, herhangi bir yazınızı analiz ederek nasıl optimize edeceğinizi gösterir, acilen değişiklik yapmanız gereken hayati SEO hatalarınız varsa e-posta ile sizi bilgilendirir, telif hakkı bulunan fotoğraflarda sizi uyarır, kısacası Google’ın istediği her şeyi yaparak ziyaretçinizin artışını sağlar. Eklentiyi indirmek için tıklayınız.

4. All In One SEO Pack : Ve tabi ki All in one SEO pack eklentisi. Yaklaşık 1 milyon webmaster’ın tereddütsüz kurduğu All in one SEO Pack eklentisinin özellikleri :

 • XML Sitemap desteği ile Google ve Bing’e site haritanızı gönderir
 • Google Analytics desteği
 • Yazılarınızda SEO desteği verir
 • URL iyileştirme
 • Sayfalar arası geçiş linkleri
 • E-ticaret sitelerine uygun olan tek SEO eklentisidir
 • WordPress yüklemelerinde CMS-Style desteği
 • Otomatik Meta etiketi üretme
 • WordPress bloglarda tekrar eden yazı olduğunda ikaz eder. Böylelikle kopya içerik gibi algılanmasını engeller.
 • Yeni başlayanlar için ayar yapmaya gerek duymayacak seçenekler eklentinin yüklenmesi ile beraber otomatik olarak algılanır.
 • İleri seviyede bilgiye sahip olanlar için mükemmel seçenekler mevcuttur.
 • Diğer eklentiler ile uyumludur.
 • Etiket ve anahtar kelime üretir.

Eklentiyi indirmek için tıklayınız.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:,

En İyi WordPress SEO Eklentileri için yapılan yorumlar : 2 Yorum yapıldı


 1. Karel Santral Servisi  yorumladı. 03:20 - 18 / 12 / 2015:

  Bu tarz WordPress en iyi eklentiler listesi oluşturulduğunda neden “Gzippy” eklentisinin eklenmediğini hep merak ediyorum. Liste oldukça kaliteli ancak eksik gibi gözüküyor.

  Teşekkürler.

 2. st  yorumladı. 00:57 - 16 / 03 / 2016:

  Teşekkürler onu dahil edebiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir