En İyi Telefon Takip Programı Spybubble Hakkında Bilgiler

En İyi Telefon Takip Programı Spybubble Hakkında Bilgiler

Cep Telefonu Takip Programlarının İşlevi

Önceleri insanlar aldatan eşlerin, dolandıran iş arkadaşlarının arkasına dedektif takarlardı. Dedektifler sayesinde gerçekler gün ışığına çıkar ve kişiler kandırılmaktan kısa süre içinde kurtulmuş olurlardı. Teknoloji çağının yaşandığı günümüzde ise artık tüm işi üstlenen elektronik aletler dedektiflerinde pabucunu dama attı. Cep telefonu takip programları artık kolayca cep telefonlarına yüklenebilmekte ve yapılan konuşmalar her yerden kolayca dinlenebilmektedir. Bu sayede çok düşük maliyetler ile birinci ağızdan bilgiler alınmaktadır.

SpyBubble Cep Telefonu Takip Programı Nedir?

Merkezi Amerika’da bulunan SpyBubble son yıllarda popülerliği hız kazanmış bir cep telefonu takip yazılımıdır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma cep telefonu takip alanında teknolojinin bütün imkânlarını kullanmaktadır. Merkezi Amerika’da bulunsa da bayilikleri ve iletişim servisleri aracılığı ile tüm dünyaya hizmet vermeye devam etmektedir. SpyBubble yazılımını satın aldıktan sonra yapmanız gereken takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna programı yüklemek. Programı yükleyebilmek için cep telefonun internet bağlantısının olması gerekmektedir. Farklı model ve marka cep telefonları bulunduğundan hepsinin kurulumu da farklı şekillerde yapılmaktadır. Tüm operatörlerde sorunsuzca kullanılabilen program numara ile değil telefonla eşleştirilmektedir. Bu sayede kişi sim kart değişikliği yapsa dahi siz dinlemeye devam edebilirsiniz.

Spybubble’nin Kullanım Alanları

Cep telefonuna yüklenen SpyBubble ile dinlemek istediğiniz kişinin tüm konuşmalarını ya da sizin seçtiğiniz kişiler ile yaptığı konuşmaları kolayca dinleyebilirsiniz. İsterseniz sizin için kaydedip sonra dinlenilmek üzere size göndermesini de isteyebilirsiniz. Telefon konuşması dışında gönderdiği tüm mesajları okuyabilirsiniz. Kişi mesajları telefonundan silse bile program size mesajların bir kopyasını gönderir. Takip ettiğiniz kişinin çevresi ile olan konuşmalarını da ortam dinleme özelliği sayesinde dinlemeniz mümkündür. Telefonu dinlenen kişinin hangi saatte nerede olduğunu, gönderdiği e-mailleri ve yüklediği fotoğrafları da bir tuşla öğrenebilirsiniz.

Spybuble’nin Fiyatı Kalitesi Kadar Yüksek mi?

SpyBubbleyazılım bünyesinde taşıdığı birçok özellik ve hizmet kalitesine nazaran çok düşük fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır. Diğer pahalı yazılımlardan tek farkı fiyatı olan SpyBubble satın alındıktan sonra bir yıl süre ile hiçbir ücret talep edilmeden sorunsuzca kullanılabilmektedir. Programla işiniz bittikten sonra isterseniz kapatılmasını teklif edebilirsiniz. Aksi takdirde lisansınız bir yıl süre ile devam etmektedir. Bir yılın sonunda hizmet almaya devam etmek için yenileme talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

Güncelleme :  Spybubble’ın artık satıştan çekilmesi ile mSpy yerini aldı. mSpy telefon takip programı Spybubble’dan daha gelişmiş özelliklere sahip olmasının yanında fiyat olarak daha uygun bir piyasa girişi yaptı.

mSpy telefon takip programı ile ilgili tüm merak ettikleriniz ve satın alma işlemi için mSpy RESMİ WEBSİTESİNDEN takip edebilirsiniz ve mSpy hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

mSpy RESMİ WEBSİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:,

En İyi Telefon Takip Programı Spybubble Hakkında Bilgiler için yapılan yorumlar : 2 Yorum yapıldı


 1. Aytaç sarıay  yorumladı. 09:46 - 20 / 10 / 2015:

  Do you speak Turkısh ?
  Turkey trabzon
  05055275897
  Bu programı satın almak istiyorum

 2. Dunya  yorumladı. 01:18 - 20 / 04 / 2016:

  Bu programmi satin almak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir