Çocuğumu nasıl takip ederim

Çocuğumu nasıl takip ederim ?

Çocuğunuzu okula gönderiyorsunuz ve aklınız onda mı kalıyor, ya da çocuğunuzun okula gitmediğini mi düşünüyorsunuz, o zaman doğru yerdesiniz. Çünkü birazdan bahsedeceğimiz kolay yöntem ile kaygılarınız yok olacak.

Cep telefonu izleme

Çağımızda artık cep telefonları ve özellikle akıllı  telefonlar ilköğretim seviyesindeki öğrenci çocukların kullanımına dahi girdi. Türkiye’nin 2013 verilerine göre toplam GSM aboneliği sayısı 61 milyon civarı. Yani ortalama her aile bireyi bir adet cep telefonu sahibi. Artık cep telefonları sadece haberleşme amaçlı değil takip amaçlı olarak da kullanılıyor. mSPY, cep telefonu izleme özelliği ile bu uygulamalar arasında ön plana çıkıyor. mSpy ile sadece cep telefonu izleme imkanı bulunmuyor, bunun yanında çocuğunuzun, cep telefonu konuşmalarını canlı olarak veya sonradan dinleyebiliyor, mesajları görebiliyorsunuz.

mSPY nasıl kullanılır ?

mSpy uygulamasını çocuğunuzun cep telefonuna yüklemeniz yeterli. Böylelikle cep telefonunu canlı olarak dinleyebilir, yer tespiti yaparak takip edebilirsiniz. Bilgisayarınıza yüklediğiniz program ile tüm konuşma listesini görebilir veya dinleyebilir ve dolaştığı bölgeleri izleyebilirsiniz. Hatta özellikler bunlarla da sınırlı kalmıyor, çocuğunuz internetteki aktivitesini, email yazışmalarını, WhatsApp gibi Messenger yazışmaları da takip altına alabiliyorsunuz. Dilerseniz bu uygulamanın 3 günlük ücretsiz deneme sürümü de mevcut, beğenmezseniz iadesini de yapabiliyorsunuz. Bunu sadece çocuğunuzun veya bir yakınınızın güvenliği için kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:, , , ,

Çocuğumu nasıl takip ederim için yapılan yorumlar : 2 Yorum yapıldı


  1. Kursat  yorumladı. 00:59 - 15 / 09 / 2016:

    Oglumun telefonuna izlemek istiyom nerelere giriyor telefonds onun icin

  2. Leyla  yorumladı. 19:24 - 13 / 06 / 2017:

    Çocuğumun telefon konuşmalarını ve yazışmalarını takip edebilmek için ben bu kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir