Cep telefonu dinlemesi nasıl yapılır

imageCep telefonu dinlemesinin mazisi haliyle yeni. Telli hatlardaki dinlemeler eskiden beri istihbarat amaçlı hem gizli servisler hem de devletin önemli uzuvlarından olan istihbarat teşkılatları tarafından kullanıldı.

Kimi zaman son dönemin moda deyimi ile telekulak çetelerinin silahı haline geldi. Çeşitli böcekler evlerde görünmeyen bölgelere ve telefon hatlarına yerleştirildi. Böylece yakalanan açıklar gizli bir mahsene kullanılmak üzere silah olarak atıldı, savaş zamanında ortaya çıkarıldı.

Cep telefonu dinlemesi nasıl yapılır?

Cep telefonu takip program ve uygulamarı, doğan talepler karşısında geliştirildi. Çünkü insanoğlu böylesine hızlı gelişen bir teknolojide bazı eski teşkılat silahlarını kendi istekleri doğrultusunda kullanamamaktan şikayetçiydi. İşte Spybubble bu noktada cep telefonu dinleme programını geliştirerek bu taleplere cevap verdi. Spybubble uygulaması ile basitçe herkes istediği kişinin cep telefonunu dinleme imkanı kazandı.

Spybubble uygulaması ile dilediğiniz kişinin cep telefonuna indirdikten sonra, farkedilmeden dinleme yapabiliyor, hangi numara ile ne zaman kaç kez konuştuğunu rahatlıkla görebiliyorsunuz. Tabi bu teknolojide imkanlarınız bununla kısıtlı değil. İsterseniz yer tespiti yaparak ilgili kişiyi izleyebiliyorsunuz. Attığı mesajları görebiliyor, kısaca her hareketi göz altında tutabiliyorsunuz.

Gelişen teknoloji iletişim ve aldatmaca yöntemlerini ve vasıtalarını artırdı. Her zehrin bir panzehiri bulunduğu gibi bu aldatmacalara karşılık önlemler de geliştirildi. Spybubble hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:, ,

Cep telefonu dinlemesi nasıl yapılır için yapılan yorumlar : 6 Yorum yapıldı


 1. adana evden eve nakliyat  yorumladı. 20:14 - 21 / 11 / 2013:

  mükemmel bir paylaşım programda vuris varmıdır kontrol ettizmi acaba?

 2. Derya K.  yorumladı. 20:04 - 30 / 12 / 2013:

  Güzel bir telefon dinleme programı ben kullandım virüs içermez.

 3. kelebek chat  yorumladı. 19:58 - 05 / 02 / 2014:

  güzel bir paylaşım işe yarayabilir

 4. Yurdagül  yorumladı. 05:05 - 28 / 02 / 2014:

  Bir cep telefonunu nasıl dinlerim diye araştırmaya girmiştim sitenizle karşılaştım ve konu hakkında derinlemesine güzel yazılar paylaşmışsınız ben şimdi kararsız kaldım az evelde şununla karşılaşmıştım ve baya ilgimi çekti spybubbleye göre sanki daha ucuz gibi tabi 3 aylık alırsam eğer diğer yönden spybubble daha avantajlı gibi çünkü 1 yıl sınırsız kullanım veriyor ya çok kararsızım kulanan varsa lütfen bana öneride bulunsun spybubble mi yoksa mspy mi almalıyım yardımcı olursanız sevinirim..

 5. hatice  yorumladı. 05:29 - 06 / 07 / 2014:

  benim tavsiyem mspy olur, tüm özelliklere sahip ve oldukçada kolay bir program, ayrıntılı bilgi isterseniz şu kaynak siteye bakmanızı öneririm : ceptelefonudinlemeprogrami.blogspot.com

 6. serdar  yorumladı. 04:43 - 07 / 07 / 2014:

  Mspy bualanda gerçektende en iyisidir bencede.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir