Casus Yazılım

imageCasus yazılımlar ile takipte olmak sandığınızdan daha kolay. Ne bir fiziki malzemeye ihtiyaç duyuyorsunuz ne de elektronik cihazlar ile dolu vanlara. Tek yapmanız gereken takip etmek istediğiniz kişinin cep telefonuna bu yazılımı indirmek…

Sistem nasıl işliyor ?

Bu sistemde öncelikle ilgili kişinin cep telefonuna ( işletim sisteminin destekleyip desteklemediğini kontrol edebilirsiniz) Spybubble adı ile anılan uygulamayı yüklüyorsunuz. Ancak bu yüklemeyi telefon sahibi fark edemiyor. Daha sonra bilgisayarınıza yüklediğiniz program vasıtası ile telefon konuşmalarını canlı olarak veya sonradan dinleyebiliyor, hangi numaralar ile görüştüğünü listeleyebiliyor, mesajları okuyabiliyor, email kontrol edebiliyor ve WhatsAp gibi messenger araçlarının konuşmaları görüntüleyebiliyorsunuz. Ayrıca internette yapılan gezinti de kayıt altına alınabiliyor.

Göründüğü gibi artık casus yazılımlar çok komplike ve sınırlı erişilebilen uygulamalar arasından çıkmış durumda. Spybubble fiyat – fayda grafiğinde optimum seviyeyi tutturmaya çalışmış. Spybubble hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir