Casus yazılım spybubble

Casus Yazılım: Spybubble

spyBilmem duydunuz mu casus yazılım kavramını. Casus yazılım, hedef kişinin isteği ve izni dışında kişi hakkında bilgi edinilmesini sağlayan türdeki yazılımların tamamıdır. Spybubble yazılımı ise bu casus yazılımı programlarından telefon takibini sağlayan türler altında sayılmaktadır.

Spybubble casus yazılımı ile istediğiniz kişinin telefonunda gerçekleşen hemen hemen her durumu takip edebilirsiniz. Sms takibi, arama takibi, rehber görüntüleme, arama kaydı, gps kaydı, fotoğraf ve video erişimi, web geçmişi erişimi gibi özelliklere sahip olan yazılım ile istediğiniz kişiyi istediğiniz yerden takip etme olanağına sahipsiniz.

Yazılımı kurduğunuz telefondan gönderilen smsleri takip ederek, çocuğunuzun nereye gittiğini, kimlerle görüştüğünü takip edebilir; eşinizin gerçekten iş toplantısı için mi mesajlaştığını görebilirsiniz.

GPS özelliği olan telefona sahip olan bir kişiyi takip ediyor iseniz; kişinin nerede olduğunu uydu alıcılarından alınan koordinatlara uygun olarak görebilirsiniz. Örneğin; eşiniz bu gece iş yerinde sabahlayacağını mı söyledi? Eşinizin iş yerinin olduğu semtte mi yoksa başka bir semtte mi olduğunu görebilirsiniz. Hatta ve hatta eşinizin telefonunun olduğu ortamı dinleme özelliğini açarak da ortamda toplantı mı yapılıyor; yoksa başka bir durum mu var; tesbitini yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir