Bosch İzmir Servis Hizmeti

Bir çok ev hızlı ve çözüm odaklı beyaz eşya gereksinimlerini sağlamak için teknik servis ihtiyacını karşılamak ister. Ancak bu süreçte hız ve çözüm önemlidir. Beyaz eşyalar ev yaşamı için vazgeçilmezdir. Buzdolabı arızası yiyecek ve içeceklerin bozulmasına, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi arızası kirli bir yaşama, fırın arızası ise yemeksiz bir güne işarettir.

Bu sebeple Bosch elektrikli ev eşyalarınız ve beyaz eşyalarınızın, İzmir bölgesinde hızlı bir şekilde çözüme kavuşabilmesi için İzmir Bosch Servis iletişimlerini paylaşacağız.

İzmir Bosch Servis ve teknik destek ekibi sorumlu olduğu bölgede, sahip olduğu geniş İzmir Bosch Servisleri ağı ve personeli ile elektrikli ev eşyaları ve beyaz eşyalarınızın tüm gerekli kontrol ve arızacılığını müşteri memnuniyeti odaklı çalışma kapsamında 1 yıl garantili olarak sunuyor. İzmir bölgesinde hangi Bosch servisleri size daha yakın siz karar verin.

Bosch Servisleri İzmir : Karabağlar, Buca, Alsancak, Bornova,
Gaziemir, Konak, Balçova, Güzelbahçe, Karşıyaka, Çiğli, Narlıdere, Uzundere,Evka 1, Evka 2 , Evka 3, Evka 4, Atatürk Mah., Altındağ, Bayraklı, Bostanlı, Şirinyer, Yeşildere, Göztepe, F. altay, Yeşilyurt, Yeşilova, Osmangazi, Hatay, Üçyol, Pınarbaşı, Çamdibi, ve Çınar Mahallesi .

İzmir’i ekibi ile servis ağına dönüştüren Bosch, hızı ve kalitesi ile anında hizmet veriyor.

İzmir Bosch Servisine Nasıl Ulaşırım

İzmir bölgesinde Bosch servis ve teknik destek hizmetine aşağıdaki telefon numaraları ile anında ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezindeki sorumlu personel size en yakın ekibi yönlendirerek sorununuza hızlı bir çözüm bulmanızı sağlayacaktır.

Çağrı merkezi numaraları : 0 (232) 348 98 99 ve 0 (232) 204 24 44

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

  • Aradığınız yazı bulunamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir