Android Telefon Dinleme Programı

AdsızAndroid telefon kullanıcısı mısınız? Öyleyse, SpyBubble ile gelen yeni teknolojik gelişmelere bir adım daha yakınsınız. SpyBubble ile Android telefonları kolaylıkla takip edebilir ve takip etmek istediğiniz telefondaki tüm konuşmaları dinleyebilirsiniz. SpyBubble aynı zamanda sizlere mesajları takip edebilme ve takip ettiğiniz kişinin bulunduğu yeri yani nerde olduğunu bilmeniz konusunda yardımcı oluyor. Spybubble yer tespiti özeliğiyle hedef telefonun bulunduğu yeri şehir, adres, sokak şeklinde bilebilirsiniz.

SpyBubble uygulamayı hedef telefona hiçbir sorun ve gecikme olmadan yüklemeyi garanti eder, müşteri memnuniyetini hep en üst sahfada tutmaya özen gösterir. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, yapmamız gereken tek şey beklemek ve uygulamanın nasıl özenle çalıştığını izlemek. Uygulama, hedef telefondaki en ufak aktiviteyi bile bize rapor eder. Ayrıca, uygulama arka planda ve gizli bir şekilde çalıştığı için telefonu kullanan kişinin uygulamanın varlığından hiçbir şekilde haberi olmaz.

Fotoğrafların ve videoların yanısıra, tüm internet geçmişi de rapor edilir. Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesapları dahil, silinen tüm internet geçmişi casus uygulama tarafından gözetlenir. Kısaca hiçbir şey uygulamanın gözünden kaçmaz.

Bu uygulama ile, SpyBubble size artık sırların olmadığı bir dünyanın kapılarını açıyor..

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:, ,

Android Telefon Dinleme Programı için yapılan yorumlar : 2 Yorum yapıldı


  1. Nevin  yorumladı. 11:40 - 01 / 07 / 2014:

    Bu programa nasıl ulaşırım

  2. st  yorumladı. 18:01 - 01 / 07 / 2014:

    Merhaba Nevin Hanım,

    kendi websitesi ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir