Android Cihazlar İçin İndirebilecekleriniz

Android hali hazırda en çok tercih edilen işletim sistemlerinden ios işletim sisteminden sonra ikinci konumda. Tabi Android işletim sisteminin en güzel özelliği ücretsiz bir çok uygulama temanın yanında flash oynatabilme kabiliyeti, kısacası kişisel bilgisayarınız üzerinden windows ile ne yapabiliyorsanız her şeyi Android ile de yapabiliyorsunuz.

Android işletim sisteminde bol seçenek olması, apk indir (android package file indirme) temalı sitelerin de bol olmasına sebep oluyor. Tabi bu tür sitelerde önemli olan, istediğinize kolay ulaşım, aradığını bulabilme ve zengin arşiv. Android uygulama, tema, bileşen ve oyunların hileleri ( İncelemek isteyenler için kaynak: Hileli apk indir ) kolayca ulaşılabilir bir kaynak belirlenerek zaman harcanmadan gerektikçe bu kaynaktan alabilmek önemli. Çünkü alıştığınız platformda her girişte daha da hızlanmış olacaksınız. Tabi kolay kullanılabilir bir kaynak yakaladıysanız işiniz çok daha fazla hızlanacak demektir.

Android sağlamış olduğu bir çok ücretsiz kabiliyet, ios kullanıcılarının bir kısmının Android’e geçmesini sağlamıştır. Ancak Apple kendini konseptini korumuş ve “Sadece benim olanı bende kullanabilirsin” prensibinden ödün vermemiştir. Geçişlerin az olması Apple’ı daha da cesaretlendirmiştir. Az geçiş yapılmasındaki diğer bir önemli etken ise Android işletim sisteminin hız ve kullanıcı dostu özelliklerinin henüz ios işletim sistemini yakalayamamasından kaynaklıdır.

Bütün artı eksiler ortaya koyulduğunda evet Android daha yavaş görünüyor, fakat maliyet ve fayda açısından değerlendirildiğinde halen Android işletim sisteminin cep dostu olarak ilerlediğini söyleyebiliriz. Android package file kaynağınızı iyi belirleyerek dezavantajlarınızı avantaja çevirebilirsiniz. Öyleki oyunlarda para ödeyerek bir şeyler satın almak yerine hilesini dahi bulabiiyorsunuz. Oysa ios ile bu mümkün değil.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir