The_Sims_2_İşte karşınızda muhteşem etkili 3D grafikli bir oyun. Başından sonuna kadar yenilenen, gerçek yaşam hikâyeleri gibi kurgulanan hayatlar, en ince detaylarına kadar düşünülmüş bir hayat.

Sim’lerinizle artık daha iyi vakit geçirebilecek, saçtan makyaja her detayla ilgilenecek, doğumundan ölümüne olan hayatı boyunca tüm bebeklik, çocukluk ve gençlik zamanlarını dolu dolu birlikte şekillendirebileceksiniz.

Sim’ler, anlık duygularını oyunda yansıtıyor. Aslında hepsinin kendine göre hissettikleri ve algıları farklı. Yaşayan bir insan gibi, olaylara farklı tepkiler de verebiliyorlar. Hepsinin farklı özellikleri, sevinçleri, kızgınlıkları, düşündükleri ve tepkileri var.

Sim’ler yaşlanıp öldüğünde geride bıraktıkları çocukları ve torunları ile oyununuza kaldığınız yerden devam etme şansınız var. Üstelikte “aynı annesi.. aynı dedesi..” diyebileceğimiz kalıtsal özellikleri ile birlikte hayat buluyor. DNA’ları bile ona göre kodlanmış. Bu oyunu oynamak bi harika…

Akraba olanlarda birbirlerine göre benzerlik gösteriyor. İkiz olan sim kardeşlerin DNA’ları aynı olsa da, gerçek hayattaki insanlar gibi bir olaya iki farklı tepki gösterebiliyorlar. Oyunda 6 farklı yaşta olabiliyorlar. Hamile kalabiliyor ve bebek sahibi olabiliyorlar.



Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

  • Aradığınız yazı bulunamadı.