Saints_Row_4İlk iki serisi ile fazla başarıya ulaşamayan oyun, daha sonradan iyileştirmelere maruz kalarak üçüncü serisinde başarıyı yakalamıştı. Geliştiriciler bunun üzerinde çalışmalara başlayarak aradan iki sene geçmesi sonucunda dördüncü serisi olan Saints Row 4 ü de piyasaya çıkardı.

Son serimizde, çetemiz oldukça başarılı. O kadar büyük işler yapabiliyor ki, lider Amerika başkanı bile olabiliyor. O derece yani. Bir süre sonra aksilikler başlıyor ve uzaylı saldırılarına uğruyoruz.  Uzaylılar bizi istila adderall xr ediyor ve Saints üyelerinin yanına gönderiyor. Uzaylıların yaptığı simülasyon şehirler arasında olan Steelportta maceramız başlıyor. Bizde burada tabiki rahat durmuyor, ekibimizi kurup, bu uzaylıların kökünü kazımaya çalışıyoruz.

Oldukça ilginç ve değişik görevler burada bizleri bekliyor. Kimi zaman bu enteresanlıklar, oyuncuların yüzünü güldürebiliyor. Tabiki bu durum arada sırada oluyor. Bazı durumlarda ve ana görevlerde iş oldukça ciddileşebiliyor.

Oyunun oynanış biçimi bir önceki serisine çok benziyor. buy modvigil Tabiki simülasyon içerisinde oynamanın getirdiği farklı yenilikler eklenmiş durumda. Bu seride özel güçler var. Duvara tırmanma, zıplama, eşyaları hareket ettirme veya alev çıkarma gibi süper güçler mevcut. bu özel güçleri kullanmak için, şehrin etrafındaki data clusterları toplamamız gerekiyor. Ancak bu sayede aktifleşiyor.

Standard özellikler ise para ile aktifleşiyor ve geliştirebiliyorsunuz.  Bu özelliklerin üçüncü seriden hiçbir farkı yok. Simülasyonun getirdiği kolaylıklar da tabiki mevcut.



Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

  • Aradığınız yazı bulunamadı.