Kocanızı takip etmek istiyorsanız, bu iş sandığınızdan kolay. Öncelikle bazı sayısal değerlere değinelim. Hoş olmasa da Türkiye’de boşanmalar çok ciddi boyutlarda. Yıllık ortalama 500 – 600 bin çift nikah kıyarken, 100 – 200 bin çift boşanıyor. Yani ortalama olarak bakıldığında her 4 evlilikten 1’i boşanma ile sonuçlanıyor.

Boşanma Sebepleri

Pek çok nedeninin boşanmaları tetiklediği aşikar. Bunlardan ipi göğüsleyen ekonomik sıkıntı, hemen ardından ise aldatma geliyor. Türkiye 2013 boşanma istatistiklerine bakıldığında en fazla boşanmanın evliliğin ilk 5 yılında gerçekleştiği ortaya çıkıyor. Hemen ardından ise 16 yıl ve üzeri evliliklerin bitme yüzdesi geliyor. İlk 5 yılda boşanmaların oranı %40’ı, 16 yıl ve üzerinde ise %23’ü buluyor.

detectiveKocamı nasıl takip ederim ?

Özellikle evliliklerin bayan üyeleri eşlerinin aldatma ihtimalinden tedirgin ve buna bağlı olarak kavgalar tetikleniyor boşanmalar artıyor.  Bu her zaman aldatmaya dayalı değil, diğer taraftan yanlış anlaşılmalar sonucu şiddetli geçimsizlik söz konusu. İçinizin rahatlamasını istiyorsanız Spybubble yardımınıza koşuyor. Spybubble ile eşinizin bulunduğu yeri tespit edip, cep telefonu görüşmelerini canlı olarak dinleyebiliyorsunuz. SMS, Email, İnternet aktivitesi, messenger yazışmaları da kontrol altında. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu: