batmanBatmanın DC evrenindeki en başarılı ve zeki dedektif olduğunu bilmeyen yoktur. Dc evrenini bilenler, Mr. Freeze’in duygu dolu hikâyesini de iyi bilirler. Oldukça ciddi bir hayran kitlesi ve takipçisi var ki, Batman bu seride de harikalar yaratmaya devam edecek gibi görünüyor.

Origins serisinde, önceki serilere oranla Bruce wayne ’ın batman olma yolunu atlayarak, çok farklı bir yüzle karşımıza çıkıyor. Daha henüz ne yaptığını ve ne için yapacağını tam bilemiyor gibi görünüyor.

Batman: arkham origins serisinde, batman gotham da Noel öncesindeki mücadelesini konu alıyor. Tabiki o dönemde gotham tamamıyla suçluların kuşatması altında. Kara şövalyenin öldürülmesi için tutulan sekiz tane suikastçı ile buy phentermine batman karşılaşıyor. Tabiki o sırada batman, bu gün gibi meşhur değil, adını pek kişi bilmiyor. Yavaş yavaş efsanesi yayılıyor ve insanlar tarafından öğreniliyor. Suçlular da batmandan çekinmiyor çünkü onu hala bilmeyenler var.

Gotham ’daki güvenliği sağlamaya çalışan polisler ve asayiş ekipleri, kara şövalyenin tam olarak ne yaptığını bilemiyor. Yararına mı zararına mı hareket ettiğinden hiç emin değiller.  Batman de buy modvigil bugünkü en önemli müttefiki olan James Gordon ile o dönemde daha tanışmamış olarak görünüyor.



Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

  • Aradığınız yazı bulunamadı.